top of page

Labas žiūrove, skaitove, tas kur mane mėgsta, ar tas kur pakęsti negali. Tikiuosi šniukštinėt čia neprailgo. Šitie nuotraukų namai ilgai brendo, statėsi, griuvo, pasirodydavo per ankšti, kartais per šviesūs, po kiek laiko nesavi ir nesmagūs.... Ir va pagaliau, pačiai su savim daugiau pasikalbėjus, atradom širdžiai taip mielą spalvą, ant kurios pamatų viską čia ir sudėjom.

Tai sveikas atvykęs į svetį. Vardų turiu tris, tad kaip mane vadinti gali pasirinkti. Gal Tau prie širdies Laumė? O gal ir Tu labiau prie mėnulio tad smagiau bus tarti Lunaria? Jei tokių dalykų nepripažįsti, ir domina tėvų duotas, tada gali kreiptis Augustina.

Užaugau Dzūkijoje, tarp laukų ir pelkynų. Tas vietas myliu ir aplankau kai ilgiuosi. Teko gyventi ir sostinėje, bet vėjai, likimai, aukštesniųjų išdaigos nunešė Marijampolėn, tad vis dar čia sėdžiu.

Naktį mėgstu labiau nei dieną, tad retai užmatau ryto grožį. Dažniau po naktinėjimų namo einant pamatai, kad oo jau tas rytas rodosi.

Muziką baisiai myliu ir be jos nelabai įsivaizduoju kaip gyventi galėčiau. Muzika mano tamsesnė, sunkesnė, dažnai atmosferiška ir mėgstu jos gyvai kokiame Juodaragy ar Žaibuose klausytis.

Ir šiandien jau tiesiog nebežinau ką daugiau Tau skaitove dar pasakyti :). Bet jei ko nors paklausti ar ką nors sužinoti užsinorėsi, o gal vis tik dėl reikalo fotografinio kokio, ar dėl kokio įdomesnio portreto.... Tai nesidrovėk, išsirink vardą ir kreipkis :)

+37062194787
liwonya@gmail.com


  • Facebook
  • Instagram
LUNARIA-LOGO-copy(1).png
LUNARIA-LOGO-copy(1).png
bottom of page